  • RKW24-65R
RKW24-65R
advertisement
Manufacturer No:
RKW24-65R
HK JDW NO:
778-RKW24-65R
Quantity:
In Stock : 5284
Step5Bar-code shipping tag
RKW24-65R
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Size / Dimension
    11.81Lx7.48W x 3.62 H 300.0mmx190.0mmx92.0mm
  • Power (Watts)
    1560W
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    65A
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • Current - Output 1
    6.5A