  • RLP0122R60FR15
RLP0122R60FR15
advertisement
Manufacturer No:
RLP0122R60FR15
HK JDW NO:
875-RLP0122R60FR15
Description:
Through Hole 22.6Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP0122R60FR15
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    22.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm