  • RLP01470R0JA20
RLP01470R0JA20
advertisement
Manufacturer No:
RLP01470R0JA20
HK JDW NO:
875-RLP01470R0JA20
Description:
Through Hole 470Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP01470R0JA20
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm