  • RLP01R2200FS14
RLP01R2200FS14
advertisement
Manufacturer No:
RLP01R2200FS14
HK JDW NO:
875-RLP01R2200FS14
Description:
Through Hole 220mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP01R2200FS14
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    220mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm