  • RLP02330R0JS14
RLP02330R0JS14
advertisement
Manufacturer No:
RLP02330R0JS14
HK JDW NO:
875-RLP02330R0JS14
Description:
Through Hole 330Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP02330R0JS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm