  • RLP0326100FB00
RLP0326100FB00
advertisement
Manufacturer No:
RLP0326100FB00
HK JDW NO:
875-RLP0326100FB00
Description:
Through Hole 2.61kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP0326100FB00
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2.61kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    14mm