  • RLP03R5110DB00
RLP03R5110DB00
advertisement
Manufacturer No:
RLP03R5110DB00
HK JDW NO:
875-RLP03R5110DB00
Description:
Through Hole 511mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP03R5110DB00
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    511mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    14mm