  • RLP03R6200JA20
RLP03R6200JA20
advertisement
Manufacturer No:
RLP03R6200JA20
HK JDW NO:
875-RLP03R6200JA20
Description:
Through Hole 620mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP03R6200JA20
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    620mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    14mm