  • RLR05C2261FRRE5
RLR05C2261FRRE5
advertisement
Manufacturer No:
RLR05C2261FRRE5
HK JDW NO:
873-RLR05C2261FRRE5
Step5Bar-code shipping tag
RLR05C2261FRRE5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.26kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Failure Rate
    R (0.01%)