  • RLR05C2263FRRE819
RLR05C2263FRRE819
advertisement
Manufacturer No:
RLR05C2263FRRE819
HK JDW NO:
873-RLR05C2263FRRE819
Step5Bar-code shipping tag
RLR05C2263FRRE819
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    226kOhms