  • RLR07C6190FMB14
RLR07C6190FMB14
advertisement
Manufacturer No:
RLR07C6190FMB14
HK JDW NO:
873-RLR07C6190FMB14
Datasheet:
RLR07C6190FMB14
Step5Bar-code shipping tag
RLR07C6190FMB14
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    619Ohms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Failure Rate
    M (1%)