  • RMB105R3300JS00
RMB105R3300JS00
advertisement
Manufacturer No:
RMB105R3300JS00
HK JDW NO:
875-RMB105R3300JS00
Description:
Through Hole 330mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMB105R3300JS00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    330mOhm
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm