  • RN65E3480FRE8
RN65E3480FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN65E3480FRE8
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RN65E3480FRE8
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 348Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RN65E3480FRE8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    348Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Military Standard
    MIL-R-10509
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm