  • RNC60J9531FPB14
RNC60J9531FPB14
advertisement
Manufacturer No:
RNC60J9531FPB14
HK JDW NO:
873-RNC60J9531FPB14
Datasheet:
RNC60J9531FPB14
Step5Bar-code shipping tag
RNC60J9531FPB14
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.097Diax0.280L 2.46mmx7.11mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    9.53kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Failure Rate
    P (0.1%)