  • RNR55E11R5BSBSL65
RNR55E11R5BSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E11R5BSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E11R5BSBSL65
Description:
11.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E11R5BSBSL65
  • Resistance
    11.5Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm