  • RNR55E1352DRRSL
RNR55E1352DRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1352DRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1352DRRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1352DRRSL
  • Resistance
    1.35kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm