  • RNR55E16R0DPBSL
RNR55E16R0DPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E16R0DPBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E16R0DPBSL
Description:
16Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E16R0DPBSL
  • Resistance
    16Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm