  • RNR55E2320FRBSL65
RNR55E2320FRBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2320FRBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E2320FRBSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E2320FRBSL65
Description:
2.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2320FRBSL65
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm