  • RNR55E2551BMRSL65
RNR55E2551BMRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2551BMRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E2551BMRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E2551BMRSL65
Description:
2.55kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2551BMRSL65
  • Resistance
    2.55kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm