  • RNR55E2942FSBSL65
RNR55E2942FSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2942FSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E2942FSBSL65
Description:
2.94kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2942FSBSL65
  • Resistance
    2.94kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm