  • RNR55E3613BSBSL65
RNR55E3613BSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3613BSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E3613BSBSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3613BSBSL65
  • Resistance
    3.61kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm