  • RNR55E4373BSRSL65
RNR55E4373BSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4373BSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E4373BSRSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4373BSRSL65
  • Resistance
    4.37kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm