  • RNR55E6190FMRSL65
RNR55E6190FMRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6190FMRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E6190FMRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E6190FMRSL65
Description:
6.19kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6190FMRSL65
  • Resistance
    6.19kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm