  • RNR55E8452FMBSL
RNR55E8452FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E8452FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E8452FMBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E8452FMBSL
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm