  • RNR55E95R3FRRSL65
RNR55E95R3FRRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E95R3FRRSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E95R3FRRSL65
Package:
Datasheet:
Description:
95.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E95R3FRRSL65
  • Resistance
    95.3Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm