  • RNR57C3921FSBSL
RNR57C3921FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C3921FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C3921FSBSL
Description:
3.92kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C3921FSBSL
  • Resistance
    3.92kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm