  • RNR57C4871FSBSL
RNR57C4871FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C4871FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C4871FSBSL
Package:
Datasheet:
RNR57C4871FSBSL
Description:
4.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C4871FSBSL
  • Resistance
    4.87kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm