  • RNR57C8060FSBSL
RNR57C8060FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C8060FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C8060FSBSL
Description:
8.06kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C8060FSBSL
  • Resistance
    8.06kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm