  • RNR57E1130FSRSL
RNR57E1130FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1130FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E1130FSRSL
Description:
1.13kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1130FSRSL
  • Resistance
    1.13kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm