  • RNR57E1212FRBSL
RNR57E1212FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1212FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E1212FRBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1212FRBSL
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm