  • RNR60C10R0BPRJ7
RNR60C10R0BPRJ7
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C10R0BPRJ7
HK JDW NO:
866-RNR60C10R0BPRJ7
Description:
10Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C10R0BPRJ7
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Resistance
    10Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm