  • RNR60C1153BSRSL
RNR60C1153BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1153BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1153BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1153BSRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    115kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm