  • RNR60C1544FSBSL1
RNR60C1544FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1544FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C1544FSBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60C1544FSBSL1
Description:
1.54MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1544FSBSL1
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.54MOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm