  • RNR60C1653FSBSL
RNR60C1653FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1653FSBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60C1653FSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
165kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1653FSBSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    165kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm