  • RNR60C17R4BSRSL
RNR60C17R4BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C17R4BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C17R4BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR60C17R4BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C17R4BSRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    17.4Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm