  • RNR60C2212DPBSL
RNR60C2212DPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2212DPBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C2212DPBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2212DPBSL
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    22.1kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm