  • RNR60E10R1DSRSL
RNR60E10R1DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E10R1DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E10R1DSRSL
Description:
10.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E10R1DSRSL
  • Resistance
    10.1Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm