  • RNR60E1212DRBSL1
RNR60E1212DRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1212DRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E1212DRBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E1212DRBSL1
Description:
1.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1212DRBSL1
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm