  • RNR60E1583FRRSL
RNR60E1583FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1583FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1583FRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1583FRRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1583FRRSL
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm