  • RNR60E1801DSBSL
RNR60E1801DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1801DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1801DSBSL
Description:
1.8kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1801DSBSL
  • Resistance
    1.8kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm