  • RNR60E3013BMRSL1
RNR60E3013BMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3013BMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E3013BMRSL1
Description:
3.01kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3013BMRSL1
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm