  • RNR60E39R2FRBSL1
RNR60E39R2FRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E39R2FRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E39R2FRBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E39R2FRBSL1
  • Resistance
    39.2Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm