  • RNR60E47R5FMBSL1
RNR60E47R5FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E47R5FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E47R5FMBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E47R5FMBSL1
Description:
47.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E47R5FMBSL1
  • Resistance
    47.5Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm