  • RNR60E5231BPRSL
RNR60E5231BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5231BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E5231BPRSL
Description:
5.23kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5231BPRSL
  • Resistance
    5.23kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm