  • RNR60E78R7FSBSL
RNR60E78R7FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E78R7FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E78R7FSBSL
Description:
78.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E78R7FSBSL
  • Resistance
    78.7Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm