  • RNR60E8761BRRSL1
RNR60E8761BRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8761BRRSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E8761BRRSL1
Description:
8.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8761BRRSL1
  • Resistance
    8.76kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm