  • RNR65E1150FMRSL65
RNR65E1150FMRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1150FMRSL65
HK JDW NO:
866-RNR65E1150FMRSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1150FMRSL65
  • Resistance
    1.15kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm