  • RNR65E4321DPBSL
RNR65E4321DPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E4321DPBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E4321DPBSL
Package:
Datasheet:
RNR65E4321DPBSL
Description:
4.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E4321DPBSL
  • Resistance
    4.32kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm