  • RNR65E4990BMM7765
RNR65E4990BMM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E4990BMM7765
HK JDW NO:
866-RNR65E4990BMM7765
Description:
4.99kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E4990BMM7765
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm