  • RNR70E1602DPM774
RNR70E1602DPM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1602DPM774
HK JDW NO:
866-RNR70E1602DPM774
Description:
16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1602DPM774
  • Resistance
    16kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm